Jedną z form działalności Fundacji jest organizowanie różnego rodzaju kursów i szkoleń, zarówno dla osób działających w obrębie oraganizacji, jak i ludzi z zewnątrz.


 

Kursy prowadzone są przez wysoce wykwalifikowanych wykładowców, wieloletnich wychowawców, kierowników kolonijnych, ratowników WOPR czy osoby działające w Fundacji, znające dobrze jej specyfikę.


Dobre przygotowanie wolontariuszy sprawia, że chętnie angażują się oni w rozmaite imprezy charytatywne, podejmują wyzwania i wspierają działalność Fundacji swoją wiedzą oraz umiejętnościami.

 
Szkolimy kadrę zajmującą się dziećmi podczas wyjazdów kolonijnych, dzięki czemu rodzice mogą bez obaw wysyłać swoje pociechy na wypoczynek letni i zimowy.

Wyszkoleni przez nas Ratownicy WOPRu pracują na basenach i kąpieliskach, zapewnijąc bawiącym się w wodzie dzieciom bezpieczeństwo.

 
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniach wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć pracę w roli wychowcy/opiekuna, bądź też poszerzyć dotychczasową wiedzę o nowe aspekty prawne, wychowawcze i inne.Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleń.

Polecamy:
- Szkolenia dla wolontariuszy
-
Kursy Wychowawców Kolonijnych
-
Kursy Kierowników Kolonii
-
Kursy Ratowników WOPR
-
Dokonania

-
Galeria

 

 

Szczegółowo cele i działalność Fundacji znajdują się w

 

statucie.

 


powrót