ZIMOWISKO 
NARCIARSKIE
ZN-2
plakat

TERMIN I - 8 dni - 20 stycznia (sob)  - 27 stycznia (sob) 2018 (8 dni)
Zbiórka 7.3o wyjazd 8.oo  - 20 stycznia
SP nr 5 ul. Małopolska 11 Mińsk Mazowiecki

UCZESTNICY - Dla wszystkich chętnych "narciarzy" ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Mińsku Mazowieckim (umiejących lub chcących się nauczyć jeżdzić na nartach) 

MIEJSCE -
- Pensjonat " Olza" w Jaworzynce koło Wisły.
Dom 40 osobowy . Pokoje 3-5 osobowe z łazienkami Stołówka na miejscu. 
Wyciągi narciarskie "Zagroń" i "Złoty Groń" w Istebnej

Koszt zimowiska - 800,- zł 
Koszt nie obejmuje wypożyczenia sprzętu narciarskiego i  karnetów na wyciągi narciarskie !

Liczba miejsc - 33 + 6 kadry

Kadra
Komendant zimowiska - Dorota Chelewska tel.514826136 
wychowawczyni - Małgorzata Pyszel 
wychowawczyni - Ewelina Pukacka
wychowawczyni - Milena Glinka
kierowca -
instruktor jazdy na nartach - miejscowy


PROGRAM
- wycieczka do Wisły
- wycieczka do Koniakowa
- wycieczka na Trójstyk
- aquapark w Istebnej lub w Wiśle (hotel Gołębiewski)
- kulig
- gry i zabawy na śniegu
- zajęcia świetlicowe
-doskonalenie techniki jazdy na nartach dla umiejących jeździć i nauka jazdy dla nie umiejących jeździć.
UWAGA ! TRZEBA MIEĆ WŁASNY  LUB WYPOŻYCZONY  SPRZĘT( na miejscu kosztuje ok.100 zł za cały pobyt).
OBOWIĄZKOWO KASKI !!! 
(są w komplecie wypożyczanego sprzętu)

 ZAPISY NA ZIMOWISKO

 
 
Dziecko można zapisać telefonicznie: - tel. 518 580 600 
lub mailowo na adres
 zima@nietylkomysl.pl,

prosimy w treści wiadomości podać:
- imię i nazwisko dziecka,
- telefon i e-mail kontaktowy do rodziców,
- pesel dziecka,
- adres,
- nazwę wyjazdu.
Pozostałe informacje na bieżąco !
KONTO WPŁAT ZA ZIMOWISKA !
96 1500 2022 1220 2003 0918 0000 

Lista osób, zapisanych na zimowisko:
kolor biały - zgłoszenie na zimowisko
kolor żółty - wpłacono 100 zł zaliczki
kolor niebieski - wpłata całkowita

   SP Mińsk Maz     
1. Frydrychewicz Oliwia 2007
2. Czerkas Marianna  2007 
3. Łebkowska Maja 2007 
4. Piekut Magdalena  2007 
5. Rzeszkiewicz Klaudia  2007 
6. Gągol Magdalena  2007 
7.  Świętochowski Mateusz  2007 
8. Zakonek Aleksander  2007 
9. Grecka Karolina  2007 
10. Piętka Agata  2007 
11. Pukacki Oliwier  2009 
12.  Adamiec Roksana   2007 
13.  Bartnicki Kuba  2009 
14. Sikorska Julia  2007 
15. Świętochowska Karolina  2009 
16. Bartnicka Maria   2007 
17. Bartnicka Marzena   2005 
18. Bańka Daria  2008 
19. Smalej Amelia  2008 
20. Krusiewicz Aleksandra  2008 
21. Krusiewicz Natalia  2009 
22. Komorzycka Julia  2008 
23. Malka Hanna  2008 
24.  Nalazek Gabriela   2008 
25. Porębska Alicja  2007 
26.
Rozparzyńska  Anna  2008
27. Gągol Zuzanna  2007 
28.
Wyczółkowska Zuzanna 
2008 
29. Górska Zuzanna  2008
30. Kopacz Natalia  2008 
31. Wasowska  Jagoda   
32. Wąsowski     Franciszek   
33.  Gabryś-Wąsowska Marzena  
 
 
 
 
 
   
 
   
 
   
 
powrót