KOLONIA REKREACYJNA KR2
BRAK MIEJSC WOLNYCH
KOLONIA DLA DZIECI ZE SZKOŁY SPECJALNEJ W ŁODZI
w starym stylu - bez elektroniki
dla dzieci w wieku 6 - 10 i młodzieży 11-15 lat lat lubiących gry i zabawy, pląsy, śpiewanie, zwiedzanie....

---> PLAKAT <---
TERMIN - 08 lipca /nd/ - 21 lipca/sob/ - 14dni

Zbiórka 08.07.2018 godz. 7.3o         Wyjazd 8.oo
Łódź -  Parking SELGROSA ul. Rokicińska 190

MIEJSCE Pensjonat Agroturystyczny Gąsawa koło Żnina /Kujawy/

UCZESTNICY 
- Dla wszystkich chętnych w wieku 6 - 15 lat lubiących  śpiewać , tańczyć, bawić się , pląsać, malować, zwiedzać ....Podział na grupy : młodsza 6-10 lat i starsza 11-15 lat

Koszt kolonii - 1500,- zł 
Zaliczka 100.- gwarantuje miejsce na kolonii !
(Fundacja jest organizacją "Non Profit" i nie zarabia nic na organizowaniu kolonii)


Liczba miejsc
  - 20 max.24 

Kadra 
komendantka - Basima Al-Qadi  tel.793 042 204
wychowawczyni - Karolina Bartnicka
wychowawczyni - Małgorzata Bogdańska
wychowawczyni - Ewa Skatulska
wychowawca - Tomasz Jaworski
kierowca - 

PROGRAM  - autokar na miejscu do dyspozycji kolonii
- wycieczka do Gniezna
- wycieczka do Torunia
- Mysia Wieża w Kruszwicy
- kolejka wąskotorowa Gąsawa- Biskupin-Wenecja-Żnin
- miasteczko kowbojskie
- park dinozaurów
- piesze wycieczki po okolicy 
- kapiele w jeziorze pod opieką ratownika WOPR
- gry sportowe 
- festiwal piosenki
- dyskoteki


Dziecko można zapisać telefonicznie: 
 tel.518 580 600
 
lub mailowo Lato@nietylkomysl.pl
Prosimy w treści wiadomości podać:
- imię i nazwisko dziecka,
- telefon i e-mail kontaktowy do rodziców,
- pesel dziecka,
- adres,
- nazwę wyjazdu. 
 
Pozostałe informacje na bieżąco !

Lista osób, zapisanych na kolonię :
kolor biały - zgłoszenie na kolonię
kolor żółty - wpłacono 100 zł zaliczki po 7 dniach od zgłoszenia
kolor niebieski - wpłata całkowita najpóźniej 21 dni przed wyjazdem
1. Oset Paula  2002 
2. Frątczak  Jakub  2002 
3. Michalak  Zofia  2005 
4. Rychlik  Wojciech  2004 
5. Jadczak  Kamil  2002 
6. Kaniowski  Michał  2006 
7. Wojna  Roksana  2002 
8. Skrzypczak  Amanda  2008 
9. Szram Kajetan  2005 
10. Rakoczy  Kacper  2000 
11. Kozub  Bartłomiej  2004 
12. Kędziora  Wiktor  2004 
13. Dzierżanowski Krystian  2001 
14. Tyras  Edyta  2002 
15. Rejentowicz  Marcin  2006 
16. Mazurkiewicz  Mikołaj  2009 
17.      
18.      
19.      
20.  
 
       
       
       
       
       
powrót